Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Beroun si užil bikovou neděli

29.8.2014 12:20

V neděli 24. srpna 2014 se v Berouně konal sedmý ročník Cyklomaratonu Beroun, který byl už osmou zastávkou seriálu Mercedes-Benz Cyklomaraton. Vítězem hlavního závodu na 44 kilometrů se stal Martin Splítek, mezi ženami dominovala Milena Cesnaková.

Bookmark and Share

Mercedes-Benz Cyklomaraton Beroun přivítal své účastníky na novém místě – centrum závodu totiž tentokrát poskytl auto kemp v Berouně. To ostatní již ale zůstalo stejné, tedy atraktivní trasa v malebném okolí města pro všechny kategorie cyklistů, dětské závody, vyžití pro ženy a také závody pro neslyšící cyklisty a hendikepované.


Na výběr bylo v Berouně i tentokrát ze dvou délek tras. Delší trasa měřila 44 km s převýšením 1100 metrů a jejím vítězem se stal Martin Splítek (CS Specialized HK). O druhé místo se bojovalo a z trojice cyklistů nakonec stříbro vybojoval Jan Procházka před oddílovým kolegou z Cyklosportu Chropyně Martinem Piruchem. Mezi ženami trať nejrychleji projela Milena Cesnaková (UGO Allivictus Čistý sport), druhé místo vybojovala Kateřina Šuhájková (Cyklopoint Beroun) a třetí Kája Polívková (Trek Salomon). Kompletní výsledky na www.sport-base.cz.

 

I méně zkušení cyklisté si mohli zazávodit, a to na trase dlouhé 17 km s převýšením 480 metrů. Cílem v auto kempu Beroun projeli jako první Jan Pithart (KH Tour Czech Cycling) a mezi ženami Jana Nečasová.


Mercedes-Benz Cyklomaraton Beroun si kladl za cíl opět oslovit cyklisty všech kategorií a přilákat na start celé rodiny s dětmi. Pro ty byly ještě před startem hlavního závodu připraveny závody SMART dětského poháru pro všechny děti – od těch nejmenších na odrážedlech, až po ty starší. Také o ženy, které čekaly na své závodící partnery, bylo postaráno, a to v růžové zóně AVON. Značka AVON je charitativním partnerem Mercedes-Benz Cyklomaratonu a zaštiťuje na všech závodech seriálu AVON jízdu proti rakovině prsu – nezávodní jízdu, jejíž výtěžek ze startovného putuje na konto AVON proti rakovině prsu.


Seriál Mercedes-Benz Cyklomaraton 2014 pokračuje 13. září na Praze 4. Více informací najdete na www.cyklomaraton.com.

 

 

 

 

-eventmedia-

Diskusní fórum pro: "Beroun si užil bikovou neděli"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |