Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

MTB marathón Bike Babí léto je za dveřmi

30.7.2015 07:53

Do MTB marathónu Bike Babí léto zbývá přesně měsíc! Letošní ročník se koná 22. Srpna 2015, opět na Kristýně v Hrádku nad Nisou u Liberce.

Bookmark and Share

Jako každoročně se můžete těšit na trasy na 50 a 80 kilometrů, dětské závody, bohatou tombolu, závodní trička, občerstvení a mnoho dalších. V podvečer závodu se navíc bude konat promítání z Expedice Rocky Mountain and Moab, samozřejmě zdarma. POZOR: registrace po internetu je možná pouze do 15. srpna!
 

Čím se lišíme od řady ostatních bikových závodů? Tady máte 5 hlavních důvodů, proč k nám musíte přijet!

 

 1. Naše motto zní: „Maximum přírody, minimum asfaltu.“
  To doslovně znamená, že se snažíme téměř všechny úseky našich tras vést po lesních a polních cestách, singletracích, kamenitých sjezdech, loukách, prostě vším, co krásná příroda okolí Lužických hor nabízí. Jen pro zajímavost, po asfaltu se naší 80 kilometrové trase jede pouze cca 8 kilometrů!
 2. Tradice
  Letos pořádáme již 14. ročník, tudíž toho máme poměrně dost za sebou. Trasy, zázemí závodu i pořadatelé se několikrát měnili, ale jádro zůstalo stejné. Tím je zakladatel závodu Petr Cinkán, jehož jméno mezi bikery zaštiťuje kvalitu.
 3. Pravý horský marathón
  Netajíme se tím, že nejsme závod, který je vhodný pro všechny typy závodníků (turistů). K nám jezdí hlavně „praví bikeři“. Proč? Technická i fyzická náročnost není jednoduchá. Převýšení na 50 kilometrové trase činí 1523m (trasa vhodná spíše pro bikerky a méně zdatné jezdce), na 80 kilometrové 2588m. Rozhodně vás tím nechceme odradit, ale spíš nabudit. Pojďte do toho a pokořte tuto výzvu!
 4. Závod s rodinou atmosférou
  Nemáte v oblibě to obrovské množství lidí, které potkáte na „profláklých“ a přelidněných závodech? Pak vám bude Babí léto vyhovovat. Kapacita našeho závodu je omezena na 500 lidí.
 5. Krásné prostředí
  S našimi trasami, které vedou napříč přírodou, se pojí malebná krajina Lužických hor, Ještědského hřebenu, Janovického lesa, České brány, pohraničí… opravdu moc krásná místa. Navíc zázemí závodu se nachází na břehu jezera Kristýna, takže se při přízni počasí můžete i vykoupat.


Výhled na Dlouhou horu

 

Jestli jste dočetli až sem, tak věřím, že vás Babí léto zaujalo a nenecháte si tento klenot mezi marathóny v severních Čechách ujít. Přijeďte propojit perfektní bikování, pěknou podívanou v přírodě a příjemné odpoledne strávené v cíli u piva a gulášovky s dalšími bikery a pořadateli.

 

Kompletní info naleznete na webu www.bikebabileto.cz

 

TĚŠÍME SE NA VÁS!

ORGANIZÁTORSKÝ TÝM BBL :-)
 

Diskusní fórum pro: "MTB marathón Bike Babí léto je za dveřmi"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu