Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Doražte na pátý ročník závodu CREAM Bike Čeladná 2018

16.4.2018 10:51

Letos již po páté přivítá pohoří Beskyd jedinečný závod CREAM BIKE ČELADNÁ, který se tentokrát pojede poslední červencovou sobotu, 28.7.2018. Závodu se již tradičně může zúčastnit doslova každý.

Bookmark and Share

  • Datum konání: 28.7.2018
  • Místo konání: areál Základní školy Čeladná, adresa: Čeladná 551, PSČ 739 12
  • Varianty závodů: trasa A: 55 km, trasa B: 22 km, dětské bikerské závody
  • Další info a registrace:  www.bikeceladna.cz

Víkendoví cyklisté mohou poměřit síly s profesionálními borci, kteří svou opakovanou účastí na loňských ročnících potvrzují kvalitu celé akce. Závod nabízí také variantu týmové soutěže a dětské závody. Závodníci budou startovat opět u ZŠ v obci Čeladná a dále se vydají do nádherné beskydské přírody přes Maralák a Pustevny s výhledem na Lysou horu, Radhošť a okolní nedotčenou krajinu.

Tváří závodu se opět stal Radim Kořínek - účastník OH v Sydney a Athénách, který se podílel také na vytvoření cyklistických tras závodu. Závodu se pravidelně účastní také několikanásobný olympijský medailista Jaroslav Kulhavý.


Od 12 let věku je možné zúčastnit se trasy B Turist, jejíž délka je 20 km. Jak již název napovídá, trasa je turistického rekreačního charakteru a vede po lesních, či polních cestách se zpevněným povrchem. Po cestě mohou závodníci obdivovat krásy druhé nejvyšší hory Beskyd Smrk, podhůří Kunčic pod Ondřejníkem a okolí řeky Čeladenky.

Pro zdatnější a aktivnější cyklisty je připravena trasa A Bike Čeladná Race 55 km, pro niž jsou charakteristické techničtější úseky, náročnější povrch s převýšením 1350 m, dva singletraily a brod. Pro obě kategorie jsou vypsány také soutěže týmů, na kratší trase spolu budou závodit týmy rodinné. Pro děti všech věkových kategorií jsou připraveny bikerské závody v bezpěčí areálu ZŠ Čeladná s možností si vyzkoušet hned několik dovednostních disciplín.


Pro závodníky a diváky je připraven bohatý doprovodný program a pro děti den plných zážitků a soutěží. Do Čeladné dorazí i oranžové kolo Nadace ČEZ. Pomoci může každý – pouhé šlápnutí do pedálu se přemění na finance, které budou rozděleny potřebným subjektům. Svou účast potvrdil také trojnásobný mistr světa v biketrialu Petr Kraus, který pro diváky připraví dechberoucí akrobatickou show včetně biketrialové školy pro ty nejodvážnější. Připravujeme pro Vás zábavní atrakce, hudební doprovod, tombolu, stánky a spoustu jiné zábavy!

Lenka Ptáková

Diskusní fórum pro: "Doražte na pátý ročník závodu CREAM Bike Čeladná 2018"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |