Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Senzace - Jaroslav Kulhavý v Kamenici nad Lipou!

13.6.2018 19:34

Chtěli bychom Vás pozvat na Cannondale Juris Real MTB Maraton, který se uskuteční poslední červnovou sobotu 30.6. 2018 jako tradiční závod "O pohár starosty města Kamenice nad Lipou"!

Bookmark and Share

Závodníci si mohou vybrat ze dvou možností - 56 km na středně těžké trati28 km, což je hobby pohodová nenáročná trať. V cíli pak na všechny účastníky čeká tradičně bohaté občerstvení. Ny výběr bude ze dvou možností. Buďto půlka grilovaného kuřete nebo meruňkové knedlíky. Součástí akce pořádáné v rámci Slavností města Kamenice na Lipou je bohatý doprovodný program. Vystoupí Ivan Mládek & Banjo band, Jaksi Taksi, Poletíme? a bude i ohňostroj. Samozřejmostí je i množství atrakcí pro děti.
 
Současně vám s obrovskou hrdostí oznamujeme, že na akci dorazí nejúspěšnější český biker všech dob Jaroslav Kulhavý! Jezdec týmu Specialized Racing přijal pozvánku na tuto parádní akci a můžete tak poměřit síly v závodě nejen s ním. Elitní startovní pole rozšíří další český reprezentant Jan Škarnitzl (Mitas Trek), který již dokázal tento závod dvakrát ovládnout v letech 2014 a 2016. Další špičkoví jezdci jsou v jednání a nechme se překvapit kdo všechno z profesionálního světa sportu se nakonec vydá na trať hlavního závodu na 56 km. Po závodě bude pro fanoušky a veřejnost uspořádána podpisová akce těchto sportovců.
 
Velosport bude mít v hlavním zázemí po celou dobu akce  dostupné testovací modely kol Cannondale a hlavně novinku CANNONDALE F-SI 2019 nabitou nejnovějšími technologiemi. Budete tak mít možnost poprvé a naživo spatřit jedno z nejdokonalejších horských kol současnosti. Neváhejte a navštivte stánek Velosport naproti hlavní tribuně.
 
Srdečně Vás tedy zveme na další ročník Cannondale Juris Real MTB Maratonu a těšíme se na krásný sportovní den v dobré společnosti.
 
Autor a foto: Jiří Soukup

 

Diskusní fórum pro: "Senzace - Jaroslav Kulhavý v Kamenici nad Lipou!"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Reklama

automobiloveDILY24.czTipy pro Vás

Galaxy série
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Kolo pro život
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
FOR BIKES - veletrh cyklistiky Praha

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz


Reklama: Praktické láhve na pití botanela ze zdravotně nezávadného plastu