Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Užijte si výlet podzimním Posázavím

26.8.2019 07:33

Jak si zpříjemnit podzimní dny? Není nic jednoduššího než vzít kolo a vyrazit na víkendovou cestu. Vydejte se třeba do Posázaví a užijte si přírodu i památky!

Bookmark and Share

Trasa, kterou zvládnou i začátečníci startuje ve městě Sázava a po čase se setkává i se stejnojmennou řekou. Měří celkem 33 km a pokud si po cestě uděláte i čas na prohlídku historických měst, vyhraďte si raději celý víkend. Okolí Sázavy je příjemné a stráveného času zde určitě nebudete litovat.

Město Sázava, kde trasy začíná je významné zejména svou polohou. Za návštěvu určitě stojí Sázavský klášter, kde podle pověsti oral sv. Prokop s čertem.

 

Dalším místem, kterým budete projíždět jsou Rataje nad Sázavou. Místní zříceniny Talmberk a Pirkštejn ocení zejména příznivci počítačových her, neboť podle nich byla stvořena celosvětově známá hra Kingdom Come: Deliverance.

 

Dále vás čeká město Český Šternberk. Ubytování v Českém Šternberku najdete snadno. Hotelů a penzionů je zde hned několik.

 

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Užijte si výlet podzimním Posázavím"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Phone Maps - Svět doslova na dlani

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu freytag & berndt Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

ReklamaPhoneMaps


Copyright 2007 - 2022 Cykloserver.cz |