Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Získej dres cyklistické hvězdy

2.2.2021 07:30

Charitativní dražba dresů českých cyklistických a triatlonových hvězd na podporu 12leté hendikepované sportovkyně Alex Borské! V dražbě budou dresy Kateřiny Nash, Jitky Čábelické, Karly Štěpánové a Petra Vabrouška. Dražba startuje 1.2.2021 ve 20:00 na portálu Aukro.cz a končí ve čvrtek 11.2.2021 ve 20:00.

Bookmark and Share

Alex Borská

 

Projekt BIKE HERO ve spolupráci se Sport pomáhá a Markétou Peggy Marvanovou společně připravil v pořadí jíž druhou charitativní dražbu. Ta první, ve které se dražil dres Petera Sagana, Jaroslava Kulhavého, Ondřeje Cinka a Romana Kreuzigera, vynesla úctyhodnou částku 26.889 Kč. Ta Alex pomohla z části zafinancovat zavodní handbike vyrobený pro ni na míru.

Protože pomáhat nás baví, tak jsme na sklonku loňského roku oslovili Karlu Štepánovou, která v nadsázce nazvala BIKE HERO “pekelným maratonem“ :-) jestli by nám do této druhé dražby neposkytla svůj podepsaný dres. Karla byla tak hodná, že k dresu navíc přidala i originální peněženku její vlastní výroby. Petr Vabroušek, kterého si velmi vážíme nejen jako výborného sportovce, ale také úžasného člověka, neváhal ani minutu a zaslal nám svou podepsanou závodní triatlonovou kombinézu. Jitka Čábelická zase věnovala svůj mistrovský dres i s cyklistickou čepkou Kolofix.

Kombinéza Petra Vabrouška

 

Díky Lukáši Richterovi ze společnosti Trek máme v dražbě i dres Kateřiny Nash. Když se o dražbě Lukáš dozvěděl, neváhal a poskytl nám zarámovaný dres Katky, který ještě nedávno zdobil prostory jejich kanceláří. Všem chceme moc poděkovat a věříme, že se povede získat co největší částku, která Alex zase trochu pomůže a usnadní cestu za jejím velkým snem, a to reprezentovat Českou republiku na paralympiádě.   

Jak to všechno vlastně začalo


Už je to pár let (konkrétně se psal rok 2018), kdy nás naše kamarádka a extrémní bikerka Markéta Peggy Marvanová seznámila právě s Alex. Nám se tehdy v hlavách rodila cyklistická výzva a Peggy nás přivedla na myšlenku dát jí i druhou tvář. Jsme rádi, že i po letech BIKE HERO lidi baví a je pro mnohé z nich opravdovým MTB challengem, ale stejně tak nás hřeje u srdce, že jejím prostřednictvím dokážeme někomu pomáhat. Někomu, kdo v životě neměl tolik štěstí jako většina z nás ostatních. Někomu, kdo do vínku kromě své neskutečné vytrvalosti a cílevědomosti dostal bohužel i vadu pohybového aparátu a páteře. Alex je ale opravdu velká bojovnice a navzdory osudu ukazuje všem, že žít a sportovat se dá i s hendikepem.

Více o Alex Borské naleznete zde: https://www.facebook.com/alexborska

Nyní tak máte jedinečnou šanci podpořit Alex a navíc získat v této charitativní dražbě podepsaný dres své hvězdy.

Dražba startuje 1.2.2021 ve 20:00 na portálu Aukro.cz a končí ve čtvrtek 11.2.2021 ve 20:00. Využijte této výjimečné příležitosti získat cennou sběratelskou relikvii a zároveň podpořit Alex v její cestě za snem.

Dres Kateřiny Nash


Jan Koubík

Diskusní fórum pro: "Získej dres cyklistické hvězdy"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |