Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Získej podepsaný dres své cyklistické hvězdy a přispěj zároveň na dobrou věc

19.2.2019 10:11

Chceme vás tímto informovat o charitativní dražbě podepsaných cyklistických dresů Petera Sagana, Jaroslava Kulhavého, Romana Kreuzigera a Ondřeje Cinka, jejíž výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte tím 11 letou Alex při cestě za jejím snem!

Bookmark and Share

Loni v létě jsme oslovili naší kamarádku, extrémní bikerku a sportovkyni, Markétu Peggy Marvanovou  s nápadem dát naší cyklistické výzvě BIKE HERO i druhou tvář. Jsme rádi, že tento náš projekt lidi baví a je pro mnohé z nich výzvou, ale stejně důležité pro nás bylo, aby zároveň i pomáhal. Peggy nás tehdy seznámila s 11 letou Alex, která bohužel v životě neměla tolik štěstí jako většina z nás. Do vínku si s sebou přinesla vrozenou vadu pohybového aparátu a páteře. Ale ta holka je opravdu velká bojovnice a navzdory osudu je jejím velkým snem reprezentovat Českou republiku na mezinárodních závodech a na Paralympiádě, a to v plavání, na závodech na handbiku a triatlonu.

Její příběh nás zaujal natolik, že téměř okamžitě slovo dalo slovo a ještě za pomoci Pavla Zacha (ze Sport pomáhá)  vznikla takřka přes noc sbírka pro Alex.

Alex a dražené dresy cyklistických hvězd


Alex ke splnění svého snu potřebuje speciální běžeckou formuli (běhátko) v hodnotě 100.000 Kč a na carbon handbike 250.000 Kč, které jí umožní zvládnout triatlon. Vzhledem k jejímu handicapu se tyto speciální pomůcky pro ní musí vyrábět přímo na míru. Do dnešního dne se podařilo vybrat částku 132 tisíc korun za kterou všem moc děkujeme.

Podepsaný duhový dres mistra světa Petera Sagana


Oslovili jsme proto přes naše kamarády a známé profesionální cyklistické hvězdy s žádostí o to, zda nám poskytnou svůj podepsaný dres do charitativní dražby, jejíž celý výtěžek půjde na splnění snu jedné malé bojovnice. Podařilo se nám tak získat podepsaný duhový dres mistra světa Petera Sagana, reprezentační dres s podpisem olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého, cyklistickou vestu Romana Kreuzigera a v neposlední řadě také dres Ondřeje Cinka. Chceme tímto všem, kdo nám pomohl, moc poděkovat.

Reprezentační dres s podpisem olympijského vítěze Jaroslava Kulhavého


Nyní tak máte jedinečnou šanci získat v této charitativní dražbě podepsaný dres své hvězdy a zároveň přispět na dobrou věc. Aukce končí 28. února ve 20:00 hod!

Alex s dresy a Peggy Marvanovou

 

Jan Koubík

Diskusní fórum pro: "Získej podepsaný dres své cyklistické hvězdy a přispěj zároveň na dobrou věc"

Názor Autor Datum a čas
RE: Získej podepsaný... Blahoslav 13. 4. 2023, 22:58
RE: Získej podepsaný... Blahoslav 13. 4. 2023, 22:58

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |