Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Charitativní bikový ultra event s Markétou Peggy Marvanovou

15.6.2021 07:46

Markéta Peggy Marvanová momentálně se svým parťákem Pavlem Paloncym zdolává nejvyšší sedla Evropy ve svém projektu Everesting - Korona Himaláje. To jí však nebrání, v okamžiku kdy zrovna nesedí v sedle svého kola a nešlape do kopce, plánovat a připravovat další výzvu, které se tentokrát může společně s ní zúčastnit každý z vás.

Bookmark and Share

Ve spolupráci s klukama z projektu BIKE HERO totiž chystají neopakovatelný event pro všechny milovníky dlouhého bikování. Tahle výzva se jmenuje BIKE HERO – OKOLO MĚSÍCE a jejím cílem bude za jediný den “objet“ společně Měsíc (10.921 km).


V sobotu 7.8.2021 mezi 5 až 8 hod ranní postupně vyrazí z kempu v Karlštejně 100 odvážných bikerek a bikerů. Bude na ně čekat jen pro tuto příležitost speciálně upravená trasa BIKE HERO o délce 169 km a s převýšením více jak 4000 m.  Pokud jí v tomto dni dokončí alespoň 65 účastníků, společně objedou Měsíc dokola.

Peggy Marvanová


To ale není vše. Celý výtěžek z této akce půjde na podporu Dáji a Alex v jejich cestě životem. Jsou to rozdílné dívky, které však jedno spojuje. Velké životní příběhy a energie žít naplno. Cílem je na startovném a ostatních příspěvcích z řad veřejnosti vybrat 80 000 Kč a na konci výzvy předat každé z dívek šek o hodnotě 40 000 Kč.

Alex


Chcete být mezi stovkou účastníků a zažít tuhle speciální výzvu na unikátní trase? Tahle možnost už se totiž nikdy nebude opakovat, tak si nezapomeňte rezervovat své místo na této akci. Registrace bude spuštěna 16.6.2021 v 16:00 na www.okolomesice.cz. V cíli celé trasy na vás bude čekat nejen úžasný pocit ze zdolání této výzvy, ale také dárek od Peggy v podobě unikátního finisherského nákrčníku od LAWI z limitované edice s motivem této akce a památeční certifikát. Vaše jméno se zároveň zařadí na listinu finisherů BIKE HERO, kterou naleznete na www.bikehero.cz.


Funkční šátek pro finishery

 

Ten, kdo se nedostane mezi stovku účastníků nebo se mu termín z nějakého důvodu nehodí, ale přesto ho tahle myšlenka oslovila, může přispět jakoukoliv částkou Alex a Dáje. Více informací naleznete také na www.okolomesice.cz.


Na všechny se srdečně těší :-)
Marketa Peggy Marvanová, česká vytrvalostní "ultra" cyklistka

Dája


Jan Koubík
 

Diskusní fórum pro: "Charitativní bikový ultra event s Markétou Peggy Marvanovou"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |