Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Priessnitz Kolo pro život již zítra

29.8.2008 14:54

Jeseník, metropole našich druhých nejvyšších hor, se zítra stane dějištěm dalšího závodu seriálu Kolo pro život, nesoucího jméno slavného zakladatele Priessnitzových lázní.

Bookmark and Share

V poledne odstartuje peloton z Masarykova náměstí v Jeseníku, aby po šedesáti kilometrech drsnou horskou přírodou zavítal do cíle za sportovní halou vedle fotbalového stadionu. Převýšení 1350 m jistě prověří mnohé příznivce největšího seriálu horských kol pro celou rodinu.

 

Na své si přijde i bajkerský potěr, jenž si bude moci zazávodit od půl jedné rovněž na náměstí.

 

Závodníci jsou motivováni ke skvělým výkonům nejen body do seriálové soutěže, ale také atraktivními cenami, mezi nimiž nechybějí poukazy EXE Jeans, pukazy Hervis, medaile Kolo pro život a dres pro vítěze.

 

Po dojezdu do cíle bude rovněž o zábavu postaráno - děti budou kromě závodění soutěžit v dovednostních kláních, nebude chybět tombola a na závěr bude možno obdivovat umění  mistra světa v cyklotrialu Pepy Dresslera.

 

Na cestě do Jeseníku mějte na paměti, že je uzavřena cesta přes Červenohorské sedlo, je třeba volit objízdnou trasu přes Ramzovou.

 

Další info na www.priessnitzova60.net

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Priessnitz Kolo pro život již zítra"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |