Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Už se ten Tálinskej rybník nahání...

18.6.2009 15:28

Toť první slova známé zlidovělé písně. V sobotu 20. června nebudou mít v Tálíně dostaveníčko rybáři, nýbrž se zde budou okolo rybníka a i v nedalekých Píseckých horách nahánět závodníci na horských kolech.

Bookmark and Share

Cyklistický závodní tým Galaxy bike Tálín připravil v půvabné jihočeské obci Tálín maraton na horských kolech - Galaxy maraton Tálín. Na tomto třetím závodě Galaxy série 2009 čekají na účastníky i z řad široké veřejnosti nenáročné atraktivní trasy o délce 55 nebo 34 km, které vedou z větší části přírodním parkem Písecké hory, avšak na jejich jižní straně, než-li se pojede 8. srpna Český pohár v maratonu - Galaxy CykloŠvec maraton v Písku Semicích.

Na trase Tálínského maratonu nebude chybět výjezd na druhý nejvyšší vrchol Píseckých hor (Vysoký Kamýk 626 m n.m.), přičemž ti na delší trase si jej vyjedou dvakrát. Na své si přijdou i děti, pro které budou v Tálíně připraveny závodní okruhy. Pro závodníky a jejich doprovod a hlavně pro diváky budou samozřejmě připraveny doprovodné akce jako vystoupení dětských mažoretek, ukázka výcviku psů a večer nebude chybět párty s muzikou.

 

V sobotu nebude v Tálíně ruch jen na povrchu zemském, ale i ve vzdušném prostoru. Největším tahákem zajisté bude dokumentování startu závodu z vrtulníku, další stroj bude připraven pro případné zájemce k vyhlídkovým letům nad tratí závodu nebo po okolí dle přání (za poplatek). Pro účastníky je možnost se od pátku do neděle zdarma ubytovat ve vlastních stanech na návsi obce.

Start a cíl: Tálín náves (cca 10 km od Písku směr Týn nad Vltavou) v 10:30 hod.

 

 

 

Info: www.galaxy-serie.cz


Jaroslav Hronek

ředitel závodu

www.jaroslavhronek.com
 

Diskusní fórum pro: "Už se ten Tálinskej rybník nahání..."

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |