Rybařík stále ve formě, vyhrál první závod Galaxy série

9.5.2014 12:52

Ivan Rybařík (Čistý sport) časem 2:58:58.hod. vyhrál 1. závod letošní Galaxy série - Galaxy CykloŠvec maraton Tálín 2014 na delší trati 72 km. Mezi ženami zvítězila Jana Matlášková (Cyklo Jiřička) za 4:09:32.20 hod.

Oba vítězové delší trati vyhráli mimo jiné zapůjčení auta Subaru na víkend od Auto Vero Sedlčany. Na kratší trati 38 km zvítězil David Kníže /Prodoli racing team/ za 1:31:38 hod. a mezi ženami Jana Pichlíková /Sport bike Strakonice/ časem 1:51:41 hod. Kompletní výsledky zde>> Závod v Píseckých horách se jel za deštivého a studeného počasí.

V dětských závodech závodníci soupeřili na odrážedlech i na kolech. Ceny pro vítěze dětských kategorií předával písecký cyklista Jakub Říha  /GALAXY CYKLOŠVEC/ - mistr Evropy 2013.

Poprvé se představil v Galaxy sérii v Tálíně Galaxy GoldSprint - závod na stacionárních kolech na 500 m na čas, kde se odehrávaly zajímavé souboje.

Galaxy série pokračuje 17.5. Fox Galaxy maratonem v Prachaticích.