Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na GALAXY CYKLOŠVEC MARATON Tálín

30.4.2010 13:53

Úvodní maratonský závod Galaxy série 2010 je za dveřmi. V sobotu 8.5.2010 na státní svátek Dne vítězství odstartuje Galaxy série - seriál 9 MTB maratonů pro širokou veřejnost naplno svým prvním podnikem, který se pojede v Tálíně, což je malebná jihočeská obec nedaleko Písku.

Bookmark and Share

Pořadatelem závodu je již dobře známý cyklistický tým Galaxy bike Tálín. Pro účastníky závodu z řad široké veřejnosti jsou samozřejmě na výběr dvě trasy o délce 55 anebo 34 km, které jsou svým profilem nenáročné a které vedou z větší části přírodním parkem Písecké hory. Trasy závodu jsou přibližně stejné jako v loňském roce, takže nebude chybět výjezd na druhý nejvyšší vrchol Píseckých hor (Vysoký Kamýk 626 m n.m.), přičemž ti na delší trase si při absolvování druhého okruhu užijí stoupání na Kamýk ještě jednou.


Start závodu o délce 55 km je v 10:30 hodin, ti na kratší trase odstartují na návsi obce Tálín o půl hodiny později. Prezentace k závodu je možná v den před závodem od 19:00 do 21:00 hodin a v den závodu od 07:00 do 9:30 hodin v budově Obecního úřadu v Tálíně.


V Tálíně budou připraveny i závody pro děti podle věkových kategorií. Pro všechny závodníky nebude chybět tradiční tombola. Pro závodníky a jejich doprovod a zejména pro diváky nebudou chybět doprovodné akce - Písecké mažoretky, bohatá tombola a po skončení závodů bude zábava se skupinou Lanza. Dá-li počasí, můžou se účastníci zdarma od pátku do neděle ubytovat ve vlastních stanech na návsi obce. Na neděli 9.5.2010 je totiž připraven Tálínský duatlon, kdy tento závod je součástí Jihočeského poháru v duatlonu.


Program závodu: 1,9 km běh, 12 km MTB a 3,8 km běh + vložené závody dětí. V neděli děti odstartují v 10:00 hodin a od 12:00 hodin je na pořadu start hlavního závodu. Startovné je 130 Kč předem a v den nedělního závodu 150 Kč.

 

Další info:
www.galaxy-serie.cz
www.jaroslavhronek.com

 

Jaroslav Hronek

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na GALAXY CYKLOŠVEC MARATON Tálín"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |