Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Tálín patřil Bambulovi

11.5.2010 12:14

V Galaxy CykloŠvec maratonu Tálín, který se jel v Píseckých horách jako první závod Galaxy série 2010 vyhrál na delší trase 55 km Stanislav Bambula (CT Budvar Tábor) s náskokem 5 vteřin před Martinem Hunalem (Velosport Valenat Scott team).

Bookmark and Share

Třetí dojel loňský vítěz Tomáš Jakeš (H.M.sport), čtvrtý Petr Cirkl (Haibike Xenofit team) a pátý Marek Pokorný (Commatel Písek). Mezi ženami zvítězila Michaela Procházková (Mladá Boleslav) před Janou Matláškovou (Galaxy CykloŠvec), která zvítězila v kategorii žen nad 35 let. Třetí dojela Blanka Veselá (B tým Řevnice), čtvrtá Petra Konigsmarková (GS Jistebnice) a pátá Anna Haselbauerová (Švec Cykloteam Soběslav).


Na kratší trase 34 km zvítězil juniorský reprezentant Jakub Skála (CT Budvar Tábor) před blatenským Viktorem Stoškem (ČS Specialized SG Vimperk) a Vojtěchem Papežem (CT Budvar Tábor) a nejrychlejší v kategorii žen byla juniorka Kateřina Mondlová (Ski klub Šumava). Startovalo celkem přes 350 závodníků na maratonských tratích. V dětských kategoriích závodilo 60 závodníků a závodnic na kratších tratích v Tálíně. Před vyhlášením výsledků proběhlo vystoupení píseckých mažoretek. Po závodě byla tradičně bohatá tombola s množstvím cen od partnerů závodu i celé Galaxy série 2010. Hlavní cenu horské kolo Galaxy vyhrál v tombole Václav Schwarz. V losování o bezplatný servis vidlic a tlumičů Fox vyhrál Martin Polák z GS Jistebnice.  Po skončení závodů v Tálíně pokračoval zábavný program s hudební skupinou Lanza.


V neděli pokračoval sportovní víkend v Tálíně Jihočeským pohárem v duatlonu.

Galaxy série pokračuje těmito dalšími 8 závody:

22.5. Fox Galaxy maraton Prachatice, 12.6. Galaxy Petyša tour Rožnov pod Radhoštěm, 17.7. Trek maraton Přes 3 vrchy Vysočiny Horní Cerekev, 7.8. Trek MTB maraton Krakatit Dobříš, 21.8. Pálavský krpál Mikulov, 28.8. AVG Náměšťský maraton- Náměšť nad Oslavou, 18.9. Galaxy Kenda Soběslavský maraton, 25.9. Galaxy Catlike Zručský maraton Kácov

 

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Tálín patřil Bambulovi"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |