Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

50 Cyklorájem Podralsko již v sobotu 16.4.

14.4.2011 13:42

V sobotu 16. dubna ve 12 hod. odstartuje v Osečné druhý ročník závodu 50 Cyklorájem Podralsko, který je koncipován jako ideální rozjetí na úvod cyklistické sezóny pro cyklisty všech výkonnostních úrovní.

Bookmark and Share

Trasa závodu provede startovní pole malebnou krajinou mikroregionu Podralsko. Tato oblast mezi Mimoní, Stráží pod Ralskem, Hamrem na Jezeře a Osečnou, dává možnost příjemného ježdění na lesních zpevněných cestách s krásnými výhledy na dominanty tohoto kraje, jimiž jsou například Bezděz, Děvín a Ralsko. Oblast bývalého vojenského prostoru má svojí zvláštní a jinde neopakovatelnou atmosféru!


Pořadatelé ze Spinfitu Liberec připravili rychlou a nenáročnou trať vhodnou jako rozjezd do nové cyklistické sezóny. Změřit síly si zde mohou cyklisté, kteří jezdí jen pro radost, ale i závodníci, kteří mají v nadcházející sezóně velké ambice. Všichni si zde zajedou rychlý čas v mírně zvlněném terénu. Závod na 50 km odstartuje ve 12:00. Celá trať je vedena po zpevněných cestách a nikde nečekají na závodníky technické záludnosti. Po zaváděcím okruhu, který měří 10 km, se cyklisté pustí ukrajovat kilometry směrem k Holičskému vrchu. Kousíček před Mimoní objede trasa závodu Hvězdovské rybníky, kde bude připravena jediná občerstvovačka na trase. To je již trasa za polovinou a vrací se pod Stohánkem směrem k Hamru na Jezeře. Zde se trasa napojuje na již jednou absolvovaný zaváděcí okruh, po kterém se dojedete až do cíle tohoto závodu, který je opět v Osečné.


Zázemí závodu bude přichystané v Základní škole v Osečné, kde se bude podávat teplé jídlo s pivem. Pro bikery, kteří se nestihnou na trase zahřát i teplý čaj.


Závod je součástí mezinárodního seriálu MTB Marathon Cup Euroregionu Nisa, který se skládá z 8 závodů v ČR a PL. Detaily naleznete na webu seriálu mtbcupnisa.spinfit.cz

 

Petr Cinkán

Diskusní fórum pro: "50 Cyklorájem Podralsko již v sobotu 16.4."

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |