Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklostezky v Podralsku vítězně zavřel Tomáš Vitáček

5.10.2011 10:33

V sobotu 1.10. odstartoval ve Stráži pod Ralskem 1. ročník cyklistického závodu 50 Cyklorájem Podralsko, který symbolicky uzavřel cyklostezky v Cykloráji Podralsko.

Bookmark and Share

Stráž pod Ralskem je vstupní branou do tohoto unikátního cykloturistického ráje. Na startu závodu, který nakonec měřil 56 km, se sešla kvalitní konkurence amatérského pelotonu.

Po startu a úvodních houpácích se na čele vykrystalizovala 13-ti členná skupina v níž nechyběl nikdo z favoritů závodu. Tato skupina, i když spolu moc nespolupracovala, si postupně vypracovala více než 4-minutový náskok před dalšími pronásledovateli. Na čele nedošlo ke změnám ani v mírném stoupání na Stohánek, a tak do cíle přijela celá skupina pohromadě. Ve finiši nakonec všechny přelstil Tomáš Vitáček před rodinným duem Lukáše a Lubošem Tomanovými. Vítězný čas se zastavil na 1:37:14 hod. Mezi ženami zvítězila Šárka Vejvodová v čase 1:48:11 hod. před Lucií Mullerovou a třetí Lucií Vláškovou.

 

Tento závod získal podporu starostky Stráže pod Ralskem Věry Reslové, která chtěla původně závod absolvovat, ale nakonec slavnostně dekorovala vítěze jednotlivých kategorií. Zázemí závodu bylo v areálu PANDA SPORT, kde nebývalá ochota provozovatele vytvořila příjemnou atmosféru pro pořadatele i závodníky.

 

Tímto vás zveme 14.4.2012 na jarní 50 Cyklorájem Podralsko, která se bude konat v Osečné. Zde budeme cyklostezky otvírat. Přijďte s námi zahájit novou cyklistickou sezónu 2012.

 

Petr Cinkán

Diskusní fórum pro: "Cyklostezky v Podralsku vítězně zavřel Tomáš Vitáček"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |