Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklorájem Podralsko si zazávodíte již za pár neděl

28.3.2012 11:20

Jaro je tady, a proto většina z nás již přemýšlí, kdy konečně osedlá svého bika a vyrazí na první závody. SpinFit pro vás chystá již třetí ročník rozjezdového závodu do nové cyklistické sezóny, „50 Cyklorájem PODRALSKO“ se startem 14. 4. 2012 v Osečné. Přihlašování na tento rychlý a zajímavý závod je v plném proudu.

Bookmark and Share

Pro účastníky námi pořádaných maratónů máme zajímavou cenovou nabídku. Na všechny tři maratóny (50 Cyklorájem PODRALSKO-jarní, BIKE BABÍ léto, 50 Cyklorájem PODRALSKO - podzimní) je možno uhradit pouhých 1000,-Kč. Za dva závody ze tří 700,-Kč. Kadeti na našich maratonech platí pouze 200,-Kč.

  • Dětský MTB cup Libereckého kraje 2012

Také pro malé závodníky máme již termín prvního závodu ze seriálu Dětského MTB cupu. Seriál se rozjede 15. 4. 2012 v areálu pivovaru ve Vratislavicích. Letos mladí závodníci absolvují celkem čtyři závody. Po Vratislavicích bude následovat Vesec, po prázdninách Chrastava a finále letos proběhne ve Stráži pod Ralskem. Na celý seriál je možno se přihlásit na našich stránkách. Cena pro děti přihlášené a zaplacené předem je 300,-Kč za celý seriál. Jako bonus obdrží dárek od partnerů našeho seriálu a budou mít napsané svoje jméno na startovním čísle. Děti, které budou přihlášené bezprostředně před startem, u prezentace prvního závodu, budou mít poplatek za celý seriál o 100,-Kč dražší a nebudou mít své jméno na startovním čísle. Rada od pořadatelů: přihlašte své děti včas, ať jim není líto, že nemají čísla jako profesionální jezdci.

Sledujte stránky SpinFitu a o všech novinkách budete včas informováni.

 

Petr Cinkán

Diskusní fórum pro: "Cyklorájem Podralsko si zazávodíte již za pár neděl"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |