Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Cyklostezky v Podralsku vítězně otevřel Standa Hejduk

19.4.2011 13:21

V sobotu 16.4. odstartoval v Osečné 2.ročník závodu 50 Cyklorájem Podralsko. Na startu se sešla docela slušná konkurence, což slibovalo pěknou sportovní úroveň.

Bookmark and Share

Po startu se na čele vykrystalizovala 15-členná skupina, v níž nechyběl nikdo z favoritů závodu. Na výjezdu ze zaváděcího okruhu se vedoucí skupina rozdrobila na 3 menší skupinky, které utvořili vláčky, tak charakteristické pro tento typ závodu. V první skupince byla čtveřice S.Hejduk, M.Horák, L.Kejval a V.Veverka, který posléze odpadl. V druhé skupince bylo 9 závodníků v čele s Vl.Pauderou a ve třetí další 3 odpadlíci.

Před Stohánkem se na čele utrhl Standa Hejduk, který si vedení podržel až do cíle a trať prolétl průměrnou rychlostí 35,2 km/h. Na druhém místě nakonec finišoval domácí Luboš Kejval před Martinem Horákem. Mezi ženami zvítězila M.Procházková, která měla průměrnou rychlost 30.9 km/h. Druhá dojela domácí P.Kosová ze Spinfitu Liberec a třetí L.Škvorová.

 

Zajímavostí byla kategorie koloběžkářů, v které zvítězil Jan Vlášek v čase 2:09:44 hod.

Tímto Vás zveme 1.10.2011 na podzimní 50 Cyklorájem Podralsko, která se bude konat ve Stráži p. Ralskem a tentokrát budeme cyklostezky zavírat.

 

Petr Cinkán

Diskusní fórum pro: "Cyklostezky v Podralsku vítězně otevřel Standa Hejduk"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |