Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Pozvánka na Krále Šumavy

15.5.2017 12:12

Organizátoři tohoto tradičního MTB maratonu se již těší na vaši účast a pracují na plné obrátky. Skromně připomínají, že jsou součástí evropské série cyklomaratonů Marathon Men Europe s trasami delšími než 100 km společně s tak známými maratony, jako je závod v Itálii v Rivě na Lago di Garda, či Salzkamergut v Rakousku a Malevil v Čechách. Je to bezva společnost s výbornými kamarády.

Bookmark and Share

K nám se přijeďte poprat o Krále Šumavy, protože u nás jsou králové a královny všichni, kteří závod dokončí. A i když se vám to nepodaří, nevadí, bude tu i další ročník.

Máme připraveny trasy jak pro závodníky tělem i duší, tak pro rekreační sportovce, kteří si chtějí udělat příjemnou vyjížďku na pohodu a přitom si užít neopakovatelnou atmosféru tohoto závodu. Vybrat si můžete mezi trasami v délkách 46 km, 70 km a 105 km, které vás zavedou do překrásného podhůří Šumavy a do míst, kam se možná běžně nepodíváte. Těšit se můžete také na naše vyhlášené občerstvovačky v podobě „švédských stolů“. Celkem vám nachystáme na dlouhé trase 5 těchto občerstvovacích a odpočinkových zastávek, na střední 3 a na krátké 2.

Na startu i na trase bude k dispozici profesionální technický servis pro vaše horské miláčky v podání zkušených servismanů z firmy Author a Cyklo Šácha Sušice. Nad vaším zdravím bude na trase bdít tým 16 záchranářů z Horské služby Šumava.

A když se dostanete do cíle, čeká vás další příděl jídla a pití, teplá voda ve sprchách, možnost mytí kol a depo pro bezpečné uložení kol. To všechno proto, abyste si v klidu a pohodě mohli užít nejen vyhlášení výsledků a korunovaci Krále a Královny Šumavy pro rok 2017, ale i koncert kapely Pilsen Queen Tribute Band a Brenda 5  a tradiční emotivní promítání sestřihu ze závodu. Na ty nejzdatnější vytrvalce pak  ještě čeká „levá nebo pravá“….. zasvěcení jistě vědí oč jde.

Více na www.facebook.com/authorkralsumavy

 

Radomil "Ogar" Otrusina

ředitel závodu AUTHOR Král Šumavy

Diskusní fórum pro: "Pozvánka na Krále Šumavy"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |