Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Podralskem již podeváté

13.3.2018 09:15

"Dnes je tato oblast prázdná s výjimečně zachovalou přírodou. Stále se ještě dají poznat místa, kde stály jednotlivé vesnice a samoty. Proto, až tam příště zavítáte, dívejte se kolem sebe a zamyslete se nad tím, co tu dříve asi tak mohlo být..."

Bookmark and Share

Předchozí citace výstižně charakterizuje kraj, kde se v sobotu 14. dubna rozjede závod Stevens 50 Podralsko jako první letošní zastávka Galaxy Stevens série.


Akce, která je potřetí součástí uvedeného seriálu,se v kopcích nad Osečnou, Hamrem a Stráží pod Ralskem, rozjede převážně po úzkých silničkách vinoucí se lesy a po stráních kopců po válce vysídleného kraje opravdu skýtají pocit, že cyklista přijel do země zaslíbené.
 
Jedná se o ideální závod, jak na začátku sezony roztočit nohy do opravdu vysokého tempa. Všichni si zde zajedou pohodový a rychlý závod v mírně zvlněném terénu. Závod na 58 km odstartuje ve 12:00, 25 km o 15 minut později. Celá trať je vedena po zpevněných cestách a nikde nečekají na závodníky technické záludnosti.
 

Vítězové všech 17 kategorií se mohou těšit na hodnotné ceny od hlavního partnera závodu – firmy STEVENS a mnoha dalších. Pro všechny účastníky maratonu se bude losovat tradiční bohatá tombola.

Na své si přijdou i mladí závodníci, kteří v Osečné budou závodit v neděli 15.4. a rozjedou zde cyklistický seriál ELEVEN Dětský MTB cup a zároveň dětskou Galaxy sérii. Děti ve věku od 2 do 14 let budou rozděleny do 13 kategorií. Délka i technická náročností tratí bude přizpůsobena jejich věku.


Pořadatelé se těší na všechny, kteří si do Osečné 14.4.2018 přijedou zazávodit. Více informací najdete na www.galaxy-serie.cz nebo www.spinfit.cz.
 

Karel Švec

Diskusní fórum pro: "Podralskem již podeváté"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |