Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Lukáš Smola vyhrál Stevens 50 Podralsko

17.4.2018 07:48

V sobotu 14.dubna se v pravé poledne odstartoval závod STEVENS 50 PODRALSKO, jako první letošní zastávka Galaxy Stevens série. Jednalo se o devátý ročník tohoto rozjezdového závodu do nové cyklistické sezóny.

Bookmark and Share

Lukáš Smola. č. 1

 

Předpověď počasí na tento den byla velmi optimistická. Jaké bylo překvapení, když ráno začalo v Osečné pršet. Naštěstí se nejednalo o dlouhodobou oblačnost a tak od deseti hodin se začalo vyjasňovat. Na startu a v průběhu celého závodu panovalo ideální cyklistické počasí.


Před polednem se v aleji shromáždili všichni natěšení cyklisté pod oblouk hlavního partnera závodu STEVENS. Po krátké rozpravě byl ve 12:00 odstartován hlavní závod na 58 kilometrů. Patnáct minut po startu tohoto závodu vyrazili závodníci na krátkou trasu 25 kilometrů.


Po rozjezdu hlavní trasy se na čele vytvořila silná skupina 15 závodníků, ve které nechyběl loňský vítěz celé GALAXY série, Lukáš Smola. Společně jeli až k občerstvovací stanici na 30. kilometru, kde se balík v kopci roztrhl a dále pokračovala šestice závodníků.

Start 58 km

 

Tato čelní skupinka spolupracovala až kilometr před cíl, kde k závěrečnému trháku nastoupil Lukáš Smola z GALAXY  CYKLOŠVEC STEVENS a rozhodl tak závod ve svůj prospěch. Těsně druhý projel cílem Filip Rydval z týmu Alltraining.cz a na třetím místě proťal cílovou bránu Zdeněk Hendrich z týmu ROHOZEC AMULET TEAM.

58 km muži A, 1. Smola

 

V ženách neměla konkurenci Ivana Loubková a tak po mateřské dovolené vystoupala na stupínek nejvyšší. Na trase 25 kilometrů zvítězil ve sprintu do cíle Tomáš Málek z BEKO Bike Racing Teamu. V ženách potom byla nejrychlejší Lucie Kozáková z GALAXY  CYKLOŠVEC STEVENS.

25 km ženy, 1. Kozáková


Po předání cen v tombole, proběhlo vyhlášení nejlepších v 16 kategoriích. Ceny do závodu věnoval hlavní partner tohoto závodu, CYKLOŠVEC STEVENS. Vítězové získali dres GALAXY STEVENS a také si na oslavu odnesli lahev dobrého vína od J. P. CHENETU. Příští rok oslaví 50 PODRALSKO již 10. ročník.
 

Luďka Bílková

Diskusní fórum pro: "Lukáš Smola vyhrál Stevens 50 Podralsko"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |