Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

SPACE Adrealin Cup představuje svůj All Star team

9.6.2008 14:46

Sportovní hvězdy blížícího se SPACE Adrenalin Cupu se již rozřazují do týmů, připraveni podat 21.června v Ostravici své nejlepší výkony. Na soupisce All Star týmu visí jméno několikanásobného účastníka Tour de France Pavla Padrnose, držitele stříbrné medaile v deblkanoi z OH v Atlantě a Barceloně Miroslava Šimka, pilota a šéfredaktora časopisu Pilot Mirka Orose a běžce Stanislava Kynčla, trojnásobného vítěze ČP v běhu do vrchu.

Bookmark and Share

Tím ale zdaleka nekončí seznam těch, kteří ve sportovním světě něco znamenají a zároveň patří mezi příznivce extrémního závodu. Čerstvě potvrzena je například účast předního polského paraglidisty a akro pilota Jarka Borowiece, nového člena El Speedo týmu. Mezi největší ženské hvězdy letošního ročníku patří nejlepší česká běžkyně do vrchu Irena Šádková, loňská vítězka, olympionička ze Salt Lake a vicemistryně v MTB maratonu 2006 Ilona Bublová a jedna z nejlepších českých kanoistek Kateřina Vacíková. V týmech samozřejmě zůstávají například již avizovaní cyklisté Hruška a Kořínek. Novinkou je účast Davida Fojtíka, který se po Mount Everestu zdolaném v roce 2006 tentokrát těší na výjezd na Lysou horu. Pojede v barvách stejného týmu, jako například sportovní redaktor České televize Jiří Rejman. Ze startovní listiny samozřejmě nevypadla jména závodníků uvedená v předchozích tiskových zprávách.
 

Výstřelem z pistole závod odstartuje Pavol Lukša, náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro dopravu a životní prostředí. Hejtman Ing. Evžen Tošenovský pak předá na vyhlášení ceny vítězům. Za kraj přijde sportovce podpořit také Mgr.Pavel Drobil, náměstek hejtmana MS kraje pro ekonomický rozvoj.


Sportovní událost jako je Adrenalin Cup se neobejde bez podpory sponzorů, bez nich by nebylo možné tento jedinečný závod uskutečnit. "Poštovní spořitelna je inovativní bankou, která stále hledá nové výzvy. Space Adrenalin Cup je zajímavou extrémní výzvou nejen pro všechny soutěžící, ale také pro jejich partnery. Jsme rádi, že jako generální partner můžeme s naší značkou Space tuto akci podpořit.", vysvětlil za hlavního partnera závodu Poštovní spořitelnu výkonný ředitel segmentového a strategického marketingu Mgr.Miroslav Seidl.

 

Svůj tým postaví na Adrenalin Cupu i Fond sportovců Nadace Terezy Maxové, do kajaku usedne přední český snowboardista a zakladatel fondu Michal Novotný. Vítěz světového poháru v japonském Furanu a třináctý muž Olympijských her v Turíně vysvětluje důvody, které ho vedly k založení fondu a činnosti v něm: „Věříme, že sport není jen zábava, ale i důležitá součást výchovy dítěte, a proto se snažíme motivovat a pomáhat dětem sportovat.

 

Součástí bohatého doprovodného programu bude i autogramiáda knihy „30let Dakaru“ mnohonásobného vítěze Rally Dakar Karla Lopraise. Česká legenda přijede se svou nejúspěšnější tatrovkou Pumou, která proměnila čtyři účasti na Rally Dakar ve tři výhry a jedno druhé místo. K vidění bude řada exhibičních představení, mj. skoky na trampolíně v podání akrobatického skokana na lyžích Lukáše Vokatého, seskoky padákem v režii parašutistů SKY acro týmu, U-rampu ovládne Jeny Valenta a jeho tým. Lákadlem bude zajisté i možnost vyzkoušet si různé lanové aktivity, let horkovzdušným balónem a v neposlední řadě i zábavné nafukovací atrakce v oblíbeném Radegast Adrenalin parku. Celý den plný zábavy a adrenalinu zakončí Radegast Adrenalin After party v živém vysíláním pořadu Noc s Andělem přímo z Ostravice, okořeněném koncertem skupin Děda Mládek Illegal Band, Medvěd 009, Robson a dívčím kvartetem Kalimera .

 

Závodníci se mohou stále přihlašovat na internetové stránce závodu www.ADRENALINCUP.com, kde je mimo jiné možné získat podrobnější informace o startujících, jednotlivých disciplínách, doprovodném programu a další informace týkající se závodu.


Kristýna Kollerová

PR

Diskusní fórum pro: "SPACE Adrealin Cup představuje svůj All Star team"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |