Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Druhý ročník fotografické soutěže Vyfoť projekt startuje

29.6.2012 15:48

Po loňském úspěchu celostátní fotografické soutěže Vyfoť projekt se Ministerstvo pro místní rozvoj ČR rozhodlo tento projekt zopakovat také v letošním roce. Prázdninová soutěž tak proběhne v termínu od 1. července do 31. srpna 2012.

Bookmark and Share

Aby soutěž nebyla úplně stejná, jsou letos lehce pozměněna pravidla. Fotografování projektů zůstává, ale přibyla podmínka, aby jste alespoň na jedné z přihlášených fotografií byli vyfoceni vy, vaši rodinní příslušníci, přátelé nebo kamarádi. Podrobná pravidla soutěže naleznete na soutěžních webových stránkách www.vyfotprojekt.cz.

Za pouhý jeden rok se podařilo za přispění Evropské unie zrealizovat v České republice přes 4000 nových projektů. Nyní máte tedy na výběr již z více než 14 000 realizovaných projektů!

 

Soutěžit se bude, stejně tak jako minulý rok, v hlavní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka. Vítěze první kategorie vybere odborná porota, ve které usedne mimo jiné i šéfredaktor časopisu FotoVideo Rudolf Stáhlich. Vítězem druhé kategorie, jak už název napovídá, se stane soutěžící, který do soutěže přihlásí nejvíce fotografií různých projektů. Aby šanci vyhrát měl skutečně každý, bude během celé doby trvání soutěže probíhat pravidelné losování o hodnotné ceny.

  • Termín soutěže: 1. 7.–31. 8. 2012
  • Vyhodnocení a vyhlášení výsledků v září 2012

Účastnící soutěže mají jednoduchý úkol: vyfotografovat a vložit přes jednoduchý formulář přímo na web soutěže www.vyfotprojekt.cz nahrát realizované projekty spolufinancované z fondů EU.

Vítězné foto z předchozího ročníku soutěže: Edita Žaludová, projekt: Společenské centrum Trutnovska pro kulturu a volný čas

 

Informace o soutěži budou na webu soutěže www.vyfotprojekt.cz, facebookovém profilu www.facebook.com/vyfotprojekt, kontaktním e-mailu info@vyfotprojekt.cz, webu www.ifotovideo.cz a v časopise FotoVideo. Kromě toho získáte informace také v síti třinácti informačních kanceláří Eurocentra a na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200.

Diskusní fórum pro: "Druhý ročník fotografické soutěže Vyfoť projekt startuje"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |