Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Fotosoutěž Vyfoť projekt se přehoupla do druhé poloviny

6.8.2013 16:21

Předchozí dva ročníky soutěže byly velmi úspěšné a dle počtu prozatím přihlášených fotoalb je zřejmé, že soutěžící baví fotografování projektů i letos. Za jeden měsíc bylo do soutěže přihlášeno přes čtyři tisíce fotografií.

Bookmark and Share

Účastnící soutěže mají jednoduchý úkol: vyfotografovat a vložit přes jednoduchý formulář přímo na web soutěže fotografie realizovaných projektů spolufinancovaných z fondů EU.

Za pouhý jeden rok se podařilo za přispění Evropské unie realizovat v České republice přes 6000 nových projektů. Nyní máte tedy na výběr již z více než 43 000 realizovaných projektů. Pro inspiraci, jaký projekt podpořený z fondů EU je ve vašem okolí, můžete také navštívit online Mapu projektů na www.mapaprojektu.cz.

 

Soutěží se stejně tak jako minulý rok, v hlavní kategorii Nejtalentovanější fotograf/ka a vedlejší kategorii Nejaktivnější fotograf/ka. Vítěze první kategorie vybere odborná porota. Vítězem druhé kategorie, jak už název napovídá, se stane soutěžící, který do soutěže přihlásí nejvíce fotografií různých projektů. Aby však soutěž nebyla úplně stejná, byla v tomto ročníku přidána doplňková soutěžní kategorie Vyfoť se sám, kde společně s vámi musí být vyfotografován i projekt. Šanci vyhrát má skutečně každý, během celé doby trvání soutěže probíhá pravidelné losování o hodnotné ceny. Vylosovaní výherci se mohou těšit digitální fotoaparáty a fotorámečky, programy na úpravu a správu fotografií Zoner Photo Studio, knihy s fotografickou tématikou z vydavatelství Zoner Press nebo předplatné prestižního fotografického časopisu FotoVideo.

 

Více informací o soutěži získáte na webu soutěže www.vyfotprojekt.cz nebo facebookovém profilu www.facebook.com/vyfotprojekt.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Fotosoutěž Vyfoť projekt se přehoupla do druhé poloviny"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |