Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Třetí ročník fotografické soutěže Vyfoť projekt startuje

2.7.2013 11:45

Úspěšná celostátní fotografická soutěž „Vyfoť projekt“, kterou pořádá Ministerstvo pro místní rozvoj ČR, pokračuje i v letošním roce. Prázdninová soutěž bude probíhat od 1. července do 31. srpna 2013.

Bookmark and Share

Soutěžící mají jednoduchý úkol: vyfotografovat realizované projekty spolufinancované z fondů EU a nahrát fotografie přes jednoduchý formulář přímo na web soutěže www.vyfotprojekt.cz. Fotografové mají z čeho vybírat. Doposud se s přispěním Evropské unie podařilo v České republice zrealizovat téměř 41 500 projektů. Některé z nich jsou zveřejněny na online mapě projektů www.mapaprojektu.cz, která nově obsahuje i aplikaci pro mobilní telefony.

 

Soutěžní kategorie byly pro letošní ročník rozšířeny. Fotografové a fotografky se tak utkají v hlavní kategorii „Nejtalentovanější fotograf/ka“ a ve vedlejší kategorii „Nejaktivnější fotograf/ka“. Vítěze první kategorie vybere odborná porota, ve které usedne mimo jiné i šéfredaktor časopisu FotoVideo Rudolf Stáhlich. Jak už název napovídá, vítězem druhé kategorie se stane soutěžící, který do soutěže přihlásí nejvíce fotografií různých projektů. Novinkou je doplňková kategorie „Vyfoť se sám“, ve které mají soutěžící za úkol vyfotit se společně s projektem. Aby šanci vyhrát měl skutečně každý, bude po celou dobu trvání soutěže probíhat pravidelné losování o ceny. Konečné vyhodnocení a vyhlášení výsledků soutěže proběhne v září 2013.

 

Aktuální podrobná pravidla a informace o soutěži naleznete na webových stránkách www.vyfotprojekt.cz. Další informace můžete získat na Facebooku www.facebook.com/vyfotprojekt, v Eurocentrech – informačních kanceláří o EU, na bezplatné telefonní lince Eurofon 800 200 200 nebo na webu www.strukturalni-fondy.cz, kde je pro uživatele zprovozněn interaktivní chat.

 

-pr-

Diskusní fórum pro: "Třetí ročník fotografické soutěže Vyfoť projekt startuje "

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |