Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Kolos - expediční kolo na míru

2.11.2015 00:00

Turistická kola na dlouhé trasy musí cyklistovi nabídnout komfort, ale zároveň naprostou stabilitu, bezpečí a spolehlivost. Přitom nároky, které má na takové kolo každý cyklista, se mohou lišit. Proto je jednak pro výrobce tvrdým oříškem uspokojit individuální poptávku a zároveň také pro zákazníky najít kolo, které by splňovalo jejich požadavky.

Bookmark and Share

Tento problém řeší on-line konfigurátor jízdních kol Kolos, ve kterém je možné si v několika krocích vytvořit kolo, které bude přesně odpovídat potřebám svého majitele. Značka jízdních kol Kolos přináší novinku – turistické či expediční kolo, které si můžete přizpůsobit na míru (Kolos No4 - pánské turistické kolo a Kolos No5 dámské turistické kolo).


Kolos No4


Základem pro expediční kola Kolos je spolehlivý rám z chrom-molybdenové oceli. Ocelový rám poskytuje pevnou oporu i na ty nejdelší trasy a obtížné terény a navíc díky použití trubek s proměnnou tloušťkou stěn dosahuje nízké hmotnosti. Díky své pevnosti, trvanlivosti, schopnosti pohlcovat vibrace a v neposlední řadě i možnosti snadné opravy je ocel výjimečná a při použití na expediční a turistická kola nepřekonatelná.


Kolos No5


Je možné zvolit si barvu rámu buď z předvybraných možností nebo jakoukoliv jinou barvu podle vzorníku RAL. Dále pak jednotlivé komponenty a doplňky kola. Převody a brzdy jsou volitelné mezi 5 variantami osazení Shimano (jedná se vždy o kompletní modelovou řadu osazení). Další komponenty jsou pak na výběr z produktů prověřených výrobců a značek jako jsou Humpert Ergotec, Spanninga, SKS, Schwalbe či Herrmans. Zákazník si sám zvolí typ pneumatik, zda bude mít jeho kolo nosič, držáky na láhve, stojánek, blatníky, typ a výšku řídítek, typ sedla a rukojetí, odpružení přední vidlice či sedlovky apod. To vše zabere pouhých pár minut a problém s hledáním turistického kola je vyřešen!

Proč spoléhat na to, že vaše jedinečné turistické kolo najdete někde v katalogu, když si ho můžete snadno stvořit sami? Svou volbou můžete sestavit krosové kolo, trekingové kolo nebo plně vybavené expediční kolo. Vyzkoušejte si i vy sestavit špičková turistická kola značky Kolos!

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Kolos - expediční kolo na míru"

Názor Autor Datum a čas
RE: Kolos - expedičn... mm 1. 7. 2016, 23:06

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |