Česká verze English version
Cykloserver.cz

Knihovna - Knihy

Seřadit:

obal

Autor: Jan Tomšíček

Orientační cena: 161,- Kč

Autor dvou předcházejících cestopisů o černém kontinentu představuje svoji třetí knihu, v níž zachytil celou řadu příběhů, zážitků, postřehů a zajímavostí ze svého pobytu v JAR. Všechny své cesty absolvoval jediným dopravním prostředkem, jímž bylo jízdní kolo. 208 str., pevná vazba.

obal

Autor: Jan Tomšíček

Orientační cena: 160,- Kč

Kniha obsahuje autorovy zážitky z dlouhé a notně klikaté cesty z Kapského města k onomu nádhernému přírodnímu divu na řece Zambezi včetně návratu do místa výjezdu (12 400 km). 21 x 15 cm, 208 str., pevná vazba.

obal

Autor: Urs Gerig, Thomas Frischknecht

Orientační cena: 199,- Kč

Autoři této knihy si kladou za cíl seznámit čtenáře s historií horské cyklistiky, moderními způsoby tréninku a jeho metodami, charakterizují jednotlivé disciplíny, zabývají se typy kol, oblečením a stravováním. Kdo to myslí s horskou cyklistikou vážně, najde v ní mnoho užitečných informací. 128 stran, brožovaná.

obal

Autor: Miroslav Pavelka

Orientační cena: 279,- Kč

Aneb Cyklovandr do Thajska a zět. Tuto cestu absolvoval autor spolu s kamarádem Miroslavem Mádrem v letech 2000 - 2001. Trvala rok a tři dny a najeli při ní 23 577 km. 200 stran, černobílé fotografie v textu doplňují barevné přílohy.

obal

Autor: Chris Sidwells (překlad Daniel Amcha)

Orientační cena: 399,- Kč

Výpravná obrazová publikace na křídovém papíře. Nejedná se pouze o encyklopedické dílo, najdete v ní spoustu užitečných informací k údržbě, tréninku, technice jízdy na kole. Vázaná, 240 stran. Text doplněn velkým množstvím názorných a kvalitních fotografií.

obal

Autor: Michal Třetina

Orientační cena: 349,- Kč

V českém i ve světovém měřítku originální kniha s cyklo-cestovatelskou tematikou. Něco mezi průvodcem, cestopisem a obrazovou publikací dohromady. Nabízí popisy čtyř desítek převážně dvoutisícových silničních i terénních sedel ve Francii, Švýcarsku, Rakousku a Itálii. Ke každému horskému průsmyku je speciální mapové vyobrazení s vyznačením trasy.

obal

Autor: Pepa Dressler a kol.

Orientační cena: 397,- Kč

Kolo je skvělá věc a chce si s vámi hrát... Dvojnásobný mistr světa v biketrialu připravil encyklopedický přehled cyklistických disciplín, které by se daly shrnout pod název DIRT. Co všechno se pod tímto názvem označujícím spíše způsob nakládání s kolem skrývá?

obal

Autor: V-Press s.r.o.

Orientační cena: 159,- Kč

Katalog kol a cyklistických doplňků na českém trhu v roce 2004. Celkem přes 1900 produktů obrazem rozdělených do rubrik. U produktu uvedeny parametry, orientační cena, dovozce atd. Ke každé rubrice úvodní článek.

« Předchozí | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | Další »

Vyhledávaní v knihách dle:
Rubriky:
Vyhledat text:

Reklama

automobiloveDILY24.cz

Sjednejte si cestovní pojištění u profesionálů.Tipy pro Vás

Phone Maps - Svět doslova na dlani
 
SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost
 
Locus - nejlepší mobilní aplikace s mapami SHOCart
 
FOR BIKES 2014 - veletrh cyklistiky Praha
 
Galaxy série 2013
 
Kolo pro život
 
BikersStickers.com

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 Cykloserver.cz | | Tel.: (+420) 731 136 014

Design by OVX.cz