Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Sezóna míří do Posledního šlápnutí

15.10.2008 13:15

Amatérští cyklisté a další příznivci cyklistiky všech výkonnostních, věkových a společenských tříd se sjedou na státní svátek 28.10. ve Vysokém Újezdě na tradiční akci Poslední šlápnutí.

Bookmark and Share

Součástí akce jsou i závody a soutěže dětských kategorií a doprovodný kulturní program včetně vystoupení dětských souborů. Akce analogicky navazuje na otvírák sezóny První šlápnutí, kterého se letos zúčastnilo více jak 250 jezdců.

 

Pořadatelem je Cyklistický Klub Vinohradské šlapky o.s., který je volným sdružením téměř osmi desítek cyklistů různé úrovně i organizačních schopností. Pořádání těchto akcí je naším příspěvkem k podpoře cyklistiky, kterou máme všichni rádi i vyjádřením aktivního postoje k věcem veřejným.


LETOŠNÍ NOVINKA:

 

Na základě zkušeností z jara jsme navíc připravili pro ty, co dávají přednost horskému kolu před silničními "speciály," závod horských kol, vedený terénem a po lesních cestách mezi Vysokým Újezdem a Kuchařem. Délka tohoto závodu bude 30 minut a bude se konat před silničním závodem na 52km.

 

Pavel Zach

www.vinohradskeslapky.com

Diskusní fórum pro: "Sezóna míří do Posledního šlápnutí"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |