Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Opravdový svátek orientační cyklistiky

21.6.2013 10:57

ORIENT EXPRESS se ve svých dosavadních dvou ročnících předvedl v mnoha podobách a jeho nadšení pořadatelé dokázali, že se umějí vyrovnat s různými formáty soutěží a pořádné zábavy pro milovníky orientačních závodů na kolech. S již zavedenou značkou se setkáme i letos, a to na akci, která v mnoha ohledech ponese charakteristiku obou předchozích ročníků.

Bookmark and Share

Letošní HOLBA & Litovel Orient Express v sobě skloubí vrcholové závodění a veřejnosti otevřený závod. Mistrovství ČR v MTBO na klasické a krátké trati a orientační závod dvojic The North Face ORIENT EXPRESS Adventure.

Po opevněném kopci Radíkov nad Olomoucí a malebných valašských kotárech u Vizovic se expressní orienťáci přemístí do Vilémova na upatí Drahanské vrchoviny, na dohled od majestátního hradu Bouzova. Na účastníky čeká opravdu bohatý soutěžní program, rozvrstvený do dvou dnů druhého zářijového víkendu. Sobota bude ve znamení mistrovského závodu a veteraniády na krátké trati a orientačního závodu dvojic, v neděli si mohou fanoušci MTBO a účastníci Adventure vyzkoušet mistrovskou trať v open kategoriích za symbolických 20,- Kč startovného. Závod dvojic bude stejně jako loni součástí seriálu SHOCart Liga.

HOLBA & Litovel ORIENT EXPRESS bude opět tradičně vybaven bohatým mimosoutěžním programem. Sobotní večer se rozezní ryčnou ORIENT BIKE Party s olomouckou punkrockovou kapelou The Barockers, o děti se vám náramně postarají v ORIENT Kindergarten a žízeň zažene místní pivo z nedaleké Litovle. K tomu vám zatancují břišní tanečnice studia AYSUN a možná se na závěr proletíte i v horkovzdušném balóně.

Víkend 7.-8. září 2013 bude tedy opravdovým svátkem orientačního bajkování. Přijeďte se o tom do Vilémova přesvědčit. Pořadatelé z GIGANT Orienteering seuž na vás chystají.

 

Michal Stupka

foto: Zuzana Karlíková

Diskusní fórum pro: "Opravdový svátek orientační cyklistiky"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |