Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Na veletrhu FOR BIKES 2016 se představí 270 vystavovatelů ze 6 zemí

21.3.2016 10:30

Už jen 14 dnů chybí do startu sedmého ročníku veletrhu FOR BIKES 2016. Pět cyklistikou nabitých hal čeká na návštěvníky od 1. do 3. dubna v PVA EXPO PRAHA.

Bookmark and Share

„Jsem rád, že mohu konstatovat pár týdnů před akcí - je vyprodáno. O FOR BIKES je zájem a máme přihlášeno opět víc firem, které chtějí společně nastartovat letošní cyklistickou sezonu. Jsou mezi nimi samozřejmě všichni „hlavní hráči“ ale i nové menší firmy,“ říká ředitel obchodního týmu FOR BIKES pan Pavel Hájek.

 


Premiéru v ČR budou mít kola Boardman, na veletrhu se nově představí například firmy a značky Time, Turner, Chromag, Orbea, Eddy Merckx rámy Parleé  a další. Návštěvníci, kteří do Letňan první dubnový víkend zavítají se mají opravdu na co těšit, čeká na ně totiž na 270 vystavovatelů ze 6 zemí. Ti budou prezentovat své produkty na ploše 17 000 m2.  Největší expozice plánují kola Author, jejich nabídku bude možné obdivovat na 200 metrech čtverečních. Tradičně velkou expozici plánuje i značka Trek, Cannondale nebo Superior.
 

„Nechceme v žádném případě spadnout do stereotypu a v každém ročníku máme cíl nabídnout návštěvníkům něco nového. Letos jsme připravili mimo jiné i závod profíků – Author silniční kritérium. Bude to určitě skvělý zážitek vidět borce kroužit a sprintovat hodinu okolo hal šedesátkou,“ přibližuje dále Hájek dění během veletrhu FOR BIKES 2016.
Author silniční kriterium je na programu v pátek 1.4. v 15:00 hodin a je vypsané na 48 okruhů. Zúčastní se ho 56 pozvaných závodníků z domácích profesionálních stájí v čele s týmy Author Whirpool, Sparta nebo Author Lawi.


V neděli 3.4. pak přímo z výstaviště odstartuje druhý ročník závodu horských kol HERVIS RACE FOR BIKES na 45 kilometrů, který je určen pro širokou veřejnost. Startovné činí 200 Kč a online přihlášky  jsou zde »
 

Nově se také představí organizátoři mistrovství světa horských kol 2016 v Novém Městě na Moravě. Na jejich stánku se rovněž odehraje křest fotografické knihy Michala Červeného mapující pět úspěšných let Světového poháru MTB na Vysočině.


Kromě vystavovatelských šperků připravili organizátoři další příjemnou skutečnost pro návštěvníky. A tou je předprodej vstupenek v síti Ticketstream. Ten probíhá i na oficiálních  webových stránkách. „Chceme tím usnadnit vstup, ušetřit čas návštěvníkům a předejít frontám u pokladen,“ vysvětluje krok Pavel Hájek.
 

Zhlédnout budete moci i věrnou kopii doprovodného vozu Škoda Superb z Tour de France, kterou na veletrhu představí AUTO JAROV. Veletrh FOR BIKES je i prodejní, návštěvníci se mohou tedy těšit i na speciální nabídky vystavovatelů.
 


Termín: 1. – 3. dubna 2016
Vstupné: 165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě
Otevírací doba: 10.00 – 18.00 hodin
Více informací na www.forbikes.cz

 

Jan Němec

Diskusní fórum pro: "Na veletrhu FOR BIKES 2016 se představí 270 vystavovatelů ze 6 zemí"

Názor Autor Datum a čas
RE: Na veletrhu FOR ... Mich 24. 3. 2016, 21:50
RE: Na veletrhu FOR BIKES 2016 se představí 270 vystavovatelů ze 6 zemí
cant wait. Na Cannondaly jsem se zatím chodil dívat jenom do bikegallery, konečně si to budu moct projet

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |