Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Nový závodní seriál nedaleko Ústí nad Labem

2.4.2018 09:00

Z jezera Milada, které vzniklo během úspěšné rekultivace bývalého hnědouhelného dolu, se postupně stává největší sportovní centrum pro veřejnost na Ústecku. Právě v tomto unikátním přírodním prostředí vznikl v roce 2018 nový sportovní seriál pro širokou veřejnost. Jeho součástí se stal zimní běh Milada Winter Run, jarní Cyklozávod Milada a letní běžecké akce Milada Run.

Bookmark and Share

 

Organizátoři seriálu zvou všechny sportovce na 11. ročník tradičního Cyklozávodu Milada. Ten se bude konat v sobotu 5. května v Roudníkách. Oblíbený závod Vás přivede nejen přímo k jezeru, ale představí i vzdálenější okolí. Trasy o délce 50 a 25 kilometrů po lesních cestách, šotolině i asfaltu jsou svou náročností a profilem vhodné jak pro otřelé bikery, tak pro rodiče s dětmi v rámci rodinného závodu. Tradičně početné dětské startovní pole si přijde na své v dětských závodech.
 
Kolem jezera Milada zažijete úžasnou atmosféru, kterou kromě křišťálově čisté vodní plochy třetího největšího jezera v ČR umocňují krásné výhledy na Krušné hory a České středohoří. Stejně jako na našich ostatních závodech Vám chceme dát ten nejlepší možný servis. Samozřejmostí bude šatna s úschovnou oblečení i kol, občerstvení během i po závodě, myčka kol, servis kol, medaile pro všechny závodníky, jméno na startovním čísle (při úhradě startovného do 29. dubna 2018) a spoustu dalších příjemných maličkostí 
Nejen pro děti, ale i pro rodiče chystáme doprovodný program se skákacím hradem, bike trial show a další atraktivní zajímavosti. Jsme si jistí, že si tak každý přijde na své a všichni si společně užijeme skvělý závodní den.
 
Jako tradičně se nejen absolutní vítězové, ale i vítězové kategorií mohou těšit na spoustu hodnotných cen a unikátní trofeje pro nejlepší. Nezapomeňte také na týmovou soutěž, která je letos jednou z novinek všech našich akcí. Stačí utvořit tým o minimálním počtu tří členů.
 
Registrace na Cyklozávod Milada probíhá až do konce dubna na webových stránkách www.miladatour.cz
 
Ondra Hladík
foto: Milada Tour
 
 
 

Diskusní fórum pro: "Nový závodní seriál nedaleko Ústí nad Labem"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |