Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

13. ročník Cyklozávodu Milada startuje už v sobotu

12.8.2020 11:00

Tradiční Cyklozávod Milada, který každým rokem láká k jezeru a do jeho okolí stále více nadšených bikerů, bude v odloženém termínu netradičně uzavírat sportovní seriál Milada Tour. V sobotu 15. 8. proběhne již 13. ročník.

Bookmark and Share

Na závodníky čeká hned několik novinek
 

Poprvé v historii dostanou všichni cyklisté ihned po dojezdu do cíle unikátní kovovou medaili. Velkou změnou je také přesun zázemí z Roudníků do Moto Areálu Chabařovice. Trasy doznaly pouze menších změn a jejich délka zůstává na 50 km a 25 km pro dospělé bikery.

 

Nebudou chybět populární dětské či rodinné závody. Hlavně děti si přijdou na své. Kromě medailí dostanou v rámci startovného i funkční tričko od Olympia Teplice, startovní balíček a v rámci vyhlašování dětských kategorií má většina dětí šanci získat pěkné ceny.


Z doprovodního programu organizátoři nabízí Olympia dětský koutek, kde všem závodníkům zdarma pohlídá děti proškolený pedagogický personál. Nebude chybět malování na obličej, dětské hry i soutěže o hodnotné ceny. Nově se můžete nechat zdarma vyfotit ve fotokoutku, doplnit energii ve stánku Pivovaru Velké Březno či v Osvěžírně.

Zajímavá bude prezentace města Ústí nad Labem, spolu s týmem silniční bezpečnosti, kde si můžete vyzkoušet třeba kolo štěstí nebo ,,opilé brýle“. Zaváděcí vůz a prezentaci vozidel zajistí Realcentrum Cars se svými vozy Kia.
 

Velkým lákadlem bude účast několikanásobného paralympijského cyklisty Jiřího Ježka, který bude mít autogramiádu ve stanu VoZP a s velkou pravděpodobností se postaví i na start závodu. Určitě znovu perfektní bude biketrail show od Tomáše Eibla.

Po samotném vyhlášení absolutních vítězů Cyklozávodu proběhne ještě slavnostní vyhlášení celého letošního ročníku Milada Tour, kde budou dekorováni nejlepší jednotlivci i týmy, kteří obdrží hodnotné ceny a premiérově i prize money.

Přijďte si užít jedinečnou rodinnou atmosféru, zazávodit si a společně s námi uzavřít letošní ročník Milada Tour. Online registrace končí ve čtvrtek 13. 8. o půlnoci. Následně je možné se registrovat i na místě v den akce.
 

Michal Neustupa

Diskusní fórum pro: "13. ročník Cyklozávodu Milada startuje už v sobotu"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2024 Cykloserver.cz |