Česká verze English version
Cykloserver.cz

Aktuality

Helmy na kolo si dnes rozumí i s nejnovější elektronikou

12.8.2020 11:02

Od doby, kdy se poprvé objevují na pultech obchodů, uplynula už řada let a stále procházejí značně dynamickým vývojem. Bezesporu před sebou mají zářnou budoucnost, ale i dnešní modely, které se dokáží během okamžiku spárovat i s chytrým mobilním telefonem, dokáží zajímavé věci.

Bookmark and Share

Cyklista musí být především vidět, přesně toto heslo splnili autoři moderních Bluetooth helem úplně beze zbytku, protože zajistili svému produktu kvalitní osvětlení – které lze zapnout nebo vypnout dálkovým ovládáním umístěným na řídítkách.


Maximální ochrana hlavy aneb bezpečnost především


Na prvním místě je bezpečí, o tom se určitě nemusí nikdo přít. Nošení cyklistických přileb je prevencí, která pomůže předejít vážným úrazům i při komplikovanějších pádech. A je jistě třeba dodat, že ať už jde o krátkou vyjížďku za město nebo delší túru po jihočeských obcích, nehody si bohužel vůbec nevybírají a je třeba, abychom na ně byli vždy připraveni. Helmy na kolo nabídnou dnes nejen pestrobarevný výběr, ale především pak nové možnosti, o kterých se cyklistům ještě před dvaceti lety mohlo snad jenom snít. Díky technologii MIPS nabídne přilba mnohem sofistikovanější ochranu hlavy než kdykoliv předtím.

Chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu?


Moderní cyklistické přilby se umí spárovat s chytrým mobilním telefonem a díky ovládání dálkovým ovladačem umístěným na řídítkách nemusíte zastavovat – LED osvětlení si totiž zapnete jedním tlačítkem. Pokud se setmí nebo projíždíte místem se sníženou viditelností, je blikající helma dobrý orientační bod pro další účastníky silničního provozu. Vestavěné reproduktory se zase postarají o oblíbenou hudbu, která vás bude provázet na cestách, samozřejmě bez nutnosti nosit sluchátka, jež představují jisté bezpečnostní riziko. Aktuální nabídka je na cel-tec.cz, jistě vám některý z modelů také padne do oka!

- inzerce -

Diskusní fórum pro: "Helmy na kolo si dnes rozumí i s nejnovější elektronikou"

Názor Autor Datum a čas
V diskuzi zatím není vložen žádný příspěvek.

Fotogalerie

Žádné fotogalerie

Odkazy

ReklamaTipy pro Vás

SHOCart liga - seriál MTBO závodů pro veřejnost

Vyhrajte s námi

Partneři

SHOCart - outdoorové mapy všeho druhu Acepac - bikepacking equipment Česká Mountainbiková Asociace Rychlebské stezky Cyklisté vítáni - síť certifikovaných zařízení pro cyklisty

Najdi tip na výlet

v turistické oblasti
podle průchozího místa
podle typu aktivity

Kalendář

Novinky z knihovny

Reklama

Copyright 2007 - 2023 Cykloserver.cz |